« Samodzielny księgowy »

Krajowa Kancelaria Rachunkowa to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna Kancelaria Rachunkowa z Krakowa. Wspierając nasz wzrost i chcą zachować jego dynamikę stale rozwijamy zasoby i kompetencje naszej organizacji – poszukujemy osób na stanowisko: Samodzielny księgowy – praca zdalna

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w wiodącej na rynku Kancelarii z dowolnego miejsca w Polsce – z narzędziami i rozwiązaniami wspierającymi ten model współpracy
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i szkolenia – wsparcie centrali
  • Samodzielność i możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

Twoje wyzwania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz deklaracji podatkowych (w tym: VAT, CIT)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na pełnej księgowości
  • Znajomość programu Sage Symfonia
  • Biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego oraz Ustawy o rachunkowości
  • Uprawnienia biegłego rewidenta

Najważniejsza jest dla nas Twoja wiedza, umiejętności i chęć do pracy, a nie wykształcenie i dyplomy. Jeśli jesteś ambitny, doskonale zarządzasz swoim czasem, cenisz sobie niezależność i elastyczność- aplikuj!

« Kontakt »

Krajowa Kancelaria Rachunkowa

12 312 05 65

biuro@krach.pl

Krajowa Kancelaria Rachunkowa Sp. z o.o.

ul. Szlak 20/8, 31-153 Kraków KRS: 0000652597 Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Krajowa Kancelaria Rachunkowa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Szlak 20/8, 31-153 Kraków, telefon: 12 312 05 65, adres e-mail: biuro@krach.pl.

Przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) jako niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego celu, którym jest udzielenie informacji o cenach oferowanych przez nas usług na żądanie osób zainteresowanych.

Z uwagi na korzystanie przez administratora z poczty elektronicznej „Google mail”, dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy firmie Google Inc. z siedzibą w USA oraz do innych państw trzecich, w których działają podmioty, z których usług korzysta Google podczas przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych w państwach trzecich odbywa się w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską, dostępne pod adresem: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/HTML/?uri=CELEX:32010D0087&from=EN.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania korespondencji, w ramach której udzielać będziemy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawiać nasze oferty, do chwili jej wyraźnego zakończenia lub wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).