Współpraca na odległość

Współpraca na odległość, czyli księgowość prowadzona online, jest jedną z najnowocześniejszych metod komunikacji i nie stanowi dla nas problemu! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i pracujemy według ustalonych procedur, dzięki którym współpraca – mimo, że odbywa się na odległość, przebiega sprawnie i terminowo.

Każdy Klient jest pod opieką dedykowanego opiekuna księgowego i kadrowego, który jest w stałym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Zadowolenie naszych Klientów mierzymy regularnie ankietą satysfakcji i nieustannie doskonalimy nasze usługi.

Stosujemy metodę 3 prostych kroków:

  • Klient wysyła skany dokumentów na swój Panel Klienta w Saldeo Smart (darmowy dostęp),
  • Lub raz w miesiącu kurier odbiera od klienta oryginały dokumentów (usługa w cenie),
  • Przesłane dokumenty są księgowane,
  • Informacje o podatkach czy ZUS, wyniki finansowe są wysyłane online.

Działamy na terenie całej Polski, kilometry nie są dla nas przeszkodą.

Bezpośredni kontakt utrzymujemy rozmowami telefonicznymi, korespondencją przez e-mail lub video konferencjami. Rezultat – zadowolony klient! 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Krajowa Kancelaria Rachunkowa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Szlak 20/8, 31-153 Kraków, telefon: 12 312 05 65, adres e-mail: biuro@krach.pl.

Przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) jako niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego celu, którym jest udzielenie informacji o cenach oferowanych przez nas usług na żądanie osób zainteresowanych.

Z uwagi na korzystanie przez administratora z poczty elektronicznej „Google mail”, dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy firmie Google Inc. z siedzibą w USA oraz do innych państw trzecich, w których działają podmioty, z których usług korzysta Google podczas przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych w państwach trzecich odbywa się w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską, dostępne pod adresem: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/HTML/?uri=CELEX:32010D0087&from=EN.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania korespondencji, w ramach której udzielać będziemy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawiać nasze oferty, do chwili jej wyraźnego zakończenia lub wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).